Kaldi Coffee partnerem Żurawno Polo Cup 2019!

Kaldi Coffee na Żurawno Polo Cup 2019!

 

Miło nam poinformować, że Kaldi Coffee miało przyjemność być partnerem i fundatorem nagród dla zawodników Filantropijnego turnieju Żurawno Polo Cup 2019.

 

To już kolejna edycja turnieju, z którego wszystkie datki zostały przekazane na rzecz Fundacji im. Andrzeja Czartoryskiego działającego przy Towarzystwie Opieki nad ociemniałymi w Laskach.

 

Kaldi Coffee postanowiło wesprzeć tę inicjatywę przekazując nagrody w postaci świeżo palonej kawy oraz znakomitej herbaty w personalizowanych opakowaniach, wszystkim zawodnikom turnieju.

 

Kawa w personalizowanych opakowaniach to świetny pomysł na prezent. Kto z nas nie pije kawy? A tym bardziej świeżo palonej, prosto z palarnii.

 

Dodatkowymi atrakcjami turnieju był już tradycyjny konkurs na najpiękniejszy kapelusz i fascynator. Miło nam poinformować, że nagrodę za najpiękniejszy fascynator otrzymała nasza Pani Prezens Katarzyna Wyżycka.

 

Zawodnikom turnieju gratulujemy wspaniałej gry i życzymy konstruktywnego opracowania strategii na kolejne mecze przyfiliżance świeżo palonej kawy Kaldi Coffee.

 

 

 

 

 

 

 

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer